Napísali o nás: Česko Slovensko má talent: Sexepíl N-Dolls. Vo Veľkom tresku bude horúco!

Trio krásnych talentovaných dievčat sa predstavilo s tanečným štýlom lyric jazz, kde sú zahrnuté prvky baletu a podľa ich slov do tanca vkladajú i vlastné pocity. Mladé krásky vždy dokážu zaujať na kastingoch známych formátov, čo bol prípad i speváckej skupiny Lylas, ktorá je veľmi úspešná v americkej sérií speváckej súťaže X Factor.

Už počas vystúpenia poznamenal moderátor Pyco ich trénerke, že to vidí na poriadnu standing ovation. Obľúbený šoumen sa nemýlil a po predvedenom čísle sa postavili nielen diváci ale i Lucie Bílá, ktorá sa ujala slova ako prvá: "Ste pôvabné, talentované, chlapci sa usmievajú," rozplývala sa slovami chváli porotkyňa, ktorú vystúpenie naozaj dostalo.

Martin Dejdar taktiež vyjadril obrovskú spokojnosť s dievčatami, ktoré majú pred sebou určite sľubnú kariéru: "Vyrazili ste mi dych bolo to vynikajúce, technicky veľmi dobre zvládnuté." S výsledkom trikrát áno sa nám tanečníčky predstavia vo Veľkom tresku, kde bude konkurencia rozhodne silnejšia. Ich umenie ich ale predurčuje k tomu, aby boli úspešné i v ďalšom kole.